• Detail firmy

Zdeněk Voráč

Základní popis

Zaručujeme kvalitu, originální zakázkovou výrobu nábytku a interiéru. Včetně ručně kreslených perspektiv až po grafické návrhy 3Dmodely, které umožňují realistický pohled na celý interiér.

Adresa

Gagarinova 2/2
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45186995
Rok založení:  1992
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kuchyně na míru

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 266 237
E-mail: vorac@vorac.cz
WWW: www.vorac.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Voráč - Majitel

Další firmy v oboru

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.