• Detail firmy

Mlýnhotel

Základní popis

Součást komplexu hotelu se 150 lůžky. K dispozici je tenisový kurt, venkovní bazén. Komfortní ubytování, většina pokojů je s kuchyňskými kouty,koupelny i pro náročné s různými typy van. K dispozici jsou prostory pro školení, firemní akce a kongresy.

Adresa

Vílanec 4 u Jihlavy
588 35 Vílanec

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49406621

Výrobky, činnosti

Školení a semináře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 319 098
Mobil: +420 723 586 807
Fax: +420 567 319 098
E-mail: mlynhotel2@mlynhotel2.ji.cz
WWW: www.mlynhotel2.ji.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Stanislav Blažka - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MIKO KENNEL s.r.o.

Realizujeme jízdy se psím spřežením pro jednotlivce i kolektivy. Pořádáme teambuildingové akce pro firmy a programy pro děti ve společnosti psího spřežení. Zážitkové jízdy, musherská škola.

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.