• Detail firmy

Ekologické audity a posudky, s.r.o.

Základní popis

Komplexní ekologické služby a projekty pro ochranu životního prostředí. Pořádání a realizace speciálních školení, zpracování dokumentace EIA, IPPC, ADR. Vypracování zákonných požadavků a znaleckých posudků pro složky ŽP, včetně systémů dle norem ISO.

Adresa

Míčkova 1295/66
614 00 Brno - Husovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25349708
DIČ:  CZ25349708

Výrobky, činnosti

Komplexní ekologické služby a projekty pro ochranu

Komplexní ekologické služby a projekty pro ochranu životního prostředí. Pořádání a realizace speciálních školení, zpracování dokumentace EIA, IPPC, AD

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 223 500
Mobil: +420 724 081 829
Fax: +420 545 223 549
E-mail: micanova@eap.cz
WWW: www.eap.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Mičan - Jednatel

Mičanová - Obchodní reprezentant

Další firmy v oboru

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.