• Detail firmy

FINAPA s.r.o.

Adresa

Koryčany-Lískovec 150
768 05 Lískovec

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26959330

Výrobky, činnosti

Obalové materiály

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 376 225
Fax: +420 573 376 225
E-mail: finapa@seznam.cz
WWW: www.finapa.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Eremiáš - Jednatel

Filip Eremiáš - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr MIČKAL

Pokrývačstvím a klempířstvím se zabýváme již od r. 1996. Pokládáme střechy všemi u nás dostupnými střešními krytinami, dále se zabýváme rekonstrukcemi a opravami střech. Díky dlouholeté spolupráci s dodavatelskými firmami nabízíme pro naše zákazníky i možnost dodání střešních materiálů ze zahraničí. Ke všem střešním a klempířským výrobkům máme certifikáty na montáž. Působíme na Zlínsku a Valašsku.

PURUPLAST, a. s.

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.

Chuděj, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu lineárních žlabů, kanalizačních, podlahových a střešních vpustí a plastových příchytek pro vedení potrubí, příchytek pro podlahové topení apod. Naše produkty splňují normu ČSN EN 1253 a ČSN EN 124 a vyznačují se jednoduchou montáží, vysokou kvalitou a přijatelnou cenou. Zásobujeme nejenom tuzemský trh, ale exportujeme i do zahraničí.