• Detail firmy

Rondo obaly s.r.o.

Základní popis

Výroba obalů pro farmaceutický a kosmetický průmysl.

Adresa

Zemska 230
337 01 Ejpovice

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26398966

Výrobky, činnosti

Krabičky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 515 515
Fax: +420 371 515 555
E-mail: sales@rondoobaly.cz
WWW: www.rondoobaly.cz

Kontaktní osoba

Lucie Purkertová - Manažer projektu

Mobil: +420 734 258 864

Alena Machová - Prokurista

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.

SONEKA s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na kompletace a balení výrobků. Provádíme především ruční kompletace drobných výrobků, které nelze kompletovat strojově a zavařování balených dílců do ochranné fólie. Provozujeme rovněž krejčovské dílny - šijeme na zakázku pracovní a sportovní oděvy.