• Detail firmy

TECHNOCAR s.r.o.

Základní popis

Dovážíme, vyrábíme, prodáváme a servisujeme hákové a ramenové nosiče - nakladače kontejnerů, sklápěcí korby, kontejnerové přívěsy a sklápěcí návěsy.

Adresa

Na Sádkách 1935
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26943654

Výrobky, činnosti

Sklápěčové korby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 332 598
E-mail: technocar@technocar.cz
WWW: www.technocar.cz

Kontaktní osoba

Martin Němec - Jednatel

Zdeněk Rapant - Jednatel

Jaroslav Ludík - Obchodní ředitel

Mobil: 777 727 982

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MB kontejner s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu obytných, kancelářských, sanitárních a technologických kontejnerů a jejich sestav. Nabízíme dodání kontejnerů na místo určení, u sestav také jejich odbornou montáž, přestavby dle požadavků zákazníka a samozřejmostí je i pozáruční servis. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete nabídku kontejnerů včetně rozměrů a technického popisu.

KOVAR a.s.

Dodáváme ocelové, izolované, technologické, agregátové, offshore a nadrozměrné kontejnery. Zabýváme se kompletními přestavbami kontejnerů dle přání zákazníka.

JAKOS KABINY, s.r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme kabiny a bezpečnostní zábrany pro vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další manipulační techniku. Dodáváme celokovové i plastové kabiny, polokabiny, samostatné dveře, celé sety nebo jednotlivé díly pro dostavbu. Nabízíme kabiny s vytápěním, osvětlením, ostřikovači a stěrači a s dalším vybavením. Montáž probíhá u zákazníka nebo v naší provozovně.