• Detail firmy

Jan Battya

Základní popis

Interiér-Obklady,Dlažby,Zámkové dlažby,Plovoucí podlahy Exteriér-Fasády,Omítky,zateplení,Opravy komínů,Kompletní novostavba,Revitalizace objektu

Adresa

Dvořákova 10
405 01 Děčín 1

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72699281

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 259 547
E-mail: JanBattya@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Battya - Majitel

Další firmy v oboru

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.