• Detail firmy

JV STOLAŘSTVÍ

Základní popis

Výroba stolů z masivu, dýhovaného materiálu, spárovek a z lamina. Nabídka zhotovení kuchyní, madel a interiérů na zakázku. Nabízíme výrobky z masivu, dýhovaného materiálu, biodesek, spárovek i z lamina a kombinací materiálů.

Adresa

Košinova 1414/103
612 00 Brno - Královo Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12179906

Výrobky, činnosti

stolařství

Kontaktní údaje

E-mail: jvstolarstvi@centrum.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Vašek - Majitel

Telefon: 549 211 174
Mobil: 602 957 211
E-mail: jvstolarstvi@centrum.cz
WWW: www.jvstolarstvi.brnensko.com
Další firmy v oboru

AR projekt, s.r.o.

Projekční kancelář v Brně. Specializujeme se na zpracování územních plánů měst a obcí. Vypracováváme projektové dokumentace staveb pro územní řízení, zajišťujeme architektonické práce, urbanistické projekty včetně územních studií a regulačních plánů. Zabýváme se inženýrskou činností.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

František Vacula - Kuchyně střední + vyšší třídy

Sídlíme v průmyslové zóně. Specializujeme se na návrhy a realizaci interiérů na klíč. Vyrábíme designové kuchyně vyšší a střední třídy, vestavěné skříně, nábytek do dětských pokojů, ložnic nebo obývacích pokojů a kancelářský nábytek.