• Detail firmy

Jaroslav Moravec

Základní popis

Děláme kompletní střechy a renovace krovů. Nabízíme půdní vestavby a dřevostavby. Dodáváme a montujeme střešní krytiny - betonové a pálené šindele.

Adresa

Výletní 855/1
623 00 Brno - Kohoutovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64293211

Výrobky, činnosti

Střechy

Děláme kompletní střechy a renovace krovů. Nabízíme půdní vestavby a dřevostavby. Dodáváme a montujeme střešní krytiny - betonové a pálené šindele.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 779 835
Fax: 547 220 768
E-mail: jarmoravec@seznam.cz
E-mail: nabidka@jaroslavmoravec.cz
WWW: www.jaroslavmoravec.cz/

Kontaktní osoba

Jaroslav Moravec - Majitel

Další firmy v oboru

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

Büsscher & Hoffmann s.r.o.

Dodáváme hydroizolační asfaltové pásy z modifikovaného a oxidovaného asfaltu z výroby mateřského závodu v Rakousku. Nabízíme mPVC fólie pro hydroizolace střech a spodní stavby. Na trhu v České republice působíme již více než 20 let.