• Detail firmy

BORGA, s.r.o.

Základní popis

Švédský výrobce střešních a stěnových trapézových plechů a lehké plechové střešní krytiny ve tvaru tašky. Dodáváme kompletní střechy na míru včetně střešních doplňků (oplechování, hřebenáče, fólie, střešní lávky, větrací komínky, spojovací materiál)

Adresa

Popůvky 203
664 41 Popůvky

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26243521
DIČ:  CZ62643521

Výrobky, činnosti

Trapézové plechy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 222 999
E-mail: info@borga.cz
WWW: www.borga.cz

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Kopečný - Obchodní ředitel

Mobil: 724 035 744
E-mail: a.kopecny@borga.cz
Další firmy v oboru

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

Václav Gracias - Zastřešení kruhových bazénů

Specializujeme se na výrobu a prodej různých zastřešení a práci s polykarbonátem. Dodáváme zastřešení atypická, na kulaté, kruhové bazény, zimní zahrady, přístřešky a další. V nabídce máme i jednokolejnicové zastřešení a podchůdné zastřešení. Pro nosné konstrukce využíváme nerezové profily opláštěné polykarbonátem. Vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.