• Detail firmy

Ogis, s.r.o.

Základní popis

Firma nabízí práce v katastru nemovitostí: dělení pozemků, zaměření a vytýčení staveb, vytýčení hranic pozemků, věcná břemena. V oboru mapování a inženýrská geodezie zajistí polohopis, výškopis, mapy závodů, měst, inženýrské sítě, jeřábové dráhy.

Adresa

Žerotínovo náměstí 1
665 01 Rosice u Brna

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49449117

Výrobky, činnosti

služby

V oboru mapování a inženýrská geodezie zajistí polohopis,výškopis,mapy závodů,měst,inženýrské sítě,jeřábové dráhy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 412 994
Mobil: 721 703 856
Mobil: +420 602 758 173
E-mail: ogis@ogis.cz
WWW: www.ogis.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Ing.Noga - Jednatel

Daniela Nogová - Jednatel

Další firmy v oboru

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.

GAKO-Oblouk s.r.o.

Zaměřujeme se na geodetické práce. Zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, vyhotovení geometrických plánů, zaměření skutečného povedení objektů a liniových staveb, zaměření posunu objektů a mnoho dalšího.

Miloslav Toušek GEO - MT

Činnost naší firmy je zaměřena na geodetické práce v regionu jižní Čechy. V rámci geodetického servisu zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, zaměření staveb, geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, podklady pro projekty apod. Součástí poskytovaných služeb je poradenství. Disponujeme totální stanicí a GPS od firmy TRIMBLE, v kanceláři pracujeme s programy GROMA a MICROSTATION.