• Detail firmy

ALSYSCOM, spol. s r.o.

Základní popis

Prodej telefonních ústředen a produktů pro elektronickou komunikaci firmy Alcatel.

Adresa

Lieberzeitova 1069/11
614 00 Brno - Husovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25569741
DIČ:  CZ25569741

Výrobky, činnosti

Telefonní ústředny

Prodej telefonních ústředen a produktů pro elektronickou komunikaci firmy Alcatel

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 909 400
E-mail: mpirochtova@nbox.cz
WWW: www.alsyscom.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marta Pirochtová - Jednatel

Ing. Jan Vlach - Jednatel

Další firmy v oboru

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.