• Detail firmy

Dušan Kučera

Základní popis

Provádíme kompletní úklidové práce firem, domácností, kolaudační a sanitární úklidy, čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken a autointeriérů.

Adresa

Bezručova 548/58
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66275482

Výrobky, činnosti

Úklidové práce

Provádíme kompletní úklidové práce firem, domácností, kolaudační a sanitární úklidy, čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken a autointeriérů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 534 096
E-mail: 603498912@seznam.cz
WWW: www.uklid-kucera.webnode.cz

Kontaktní osoba

Dušan Kučera - Majitel

Mobil: +420 603 498 912

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.