• Detail firmy

Petr Henych

Základní popis

Montáže průmyslových staveb. Realizace světlíků, opláštění, střech, železných a hliníkových konstrukcí, klempířských, zámečnických a montážních prací.

Adresa

Karla Škréty 1973
438 01 Žatec

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65647211

Výrobky, činnosti

Výškové práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 067 048
Mobil: +420 739 005 120
E-mail: henychpetr@seznam.cz
WWW: www.henych-cz.com

Kontaktní osoba

Petr Henych - Majitel

Roman Ulrich - Majitel

Další firmy v oboru

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.