• Detail firmy

ŠUBRT cz s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme prodej potřeb pro inženýrské, telekomunikační, datové a nadzemní sítě. Prodáváme zboží Scotchlok, Fibrlok 3M, rozvaděče, svorkovnice, optické kabely, izolační pásky, výstražné folie, měřící přístroje a kabelové chráničky a spojky.

Adresa

Nemanická 440/14
370 10 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25162462

Výrobky, činnosti

Telekomunikační rozvody

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 220 256
Mobil: +420 608 966 619
Fax: +420 387 221 570
E-mail: info@subrt.eu
WWW: www.subrt.cz

Kontaktní osoba

Hana Pourová - Jednatel

František Šubrt - Jednatel

Mobil: 602 436 229
Další firmy v oboru

IREL - Václav IROVSKÝ ELEKTRO

Jsme rodinná firma, která provádí elektromontážní práce v průmyslových objektech, elektroinstalace rodinných domků, stavby venkovního vedení NN, kabelové sítě NN, rozvody veřejného osvětlení, montáž hromosvodů. Naší činností je také provádění revizí elektrických zařízení, hromosvodů a elektrického nářadí a spotřebičů.

Miloš Sichinger - ELEKTROSLUŽBA

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. V nabídce máme přes 8 400 položek elektroinstalačního materiálu všeho druhu, elektrospotřebičů a měřicích přístrojů, spojovacích kabelů pro TV/audio/video, apod. Domácí telefony a jejich montáže + prodej pro bytové jednotky i panelové domy. Vimperk, Prachatice.

K-DIGI s.r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potahových autofólií. Přímý dovoz belgických autofólií Grafiwrap. Výhradní dovoz autofólií VViViD vinyl pro Českou a Slovenskou republiku. Kompletní sortiment na jednom místě. Provádíme celopolepy, tónování skel. Zabýváme se prodejem zboží pro instalaci a provozování společných televizních antén, satelitních rozvodů, kabelových rozvodů, optiky atd.