• Detail firmy

EStar- A.E. s.r.o.

Základní popis

Výroba, dodávka a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, stavby na klíč. Kompletně zajistíme stavby ocelových konstrukcí výrobních hal, zastřešení, tribun sportovních objektů, technologických celků.

Adresa

Cesta brigádníků 683
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25789783

Výrobky, činnosti

Výroba, dodávka a montáž ocelových konstrukcí, tec

Výroba, dodávka a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, stavby na klíč. Kompletně zajistíme stavby ocelových konstrukcí výrobních hal

Kontaktní údaje

E-mail: estar@estar.cz
WWW: www.estar.cz

Kontaktní osoba

Ing. Bejtuš Selmani - Jednatel

Další firmy v oboru

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

Josef Dašek

Specializujeme se na jeřábnické práce při stavbě nebo rekonstrukci budov, montáží střech, hal a jiných rozměrných a těžkých břemen. Krátkodobý pronájem autojeřábu nabízíme včetně profesionální obsluhy. Máme k dispozici autojeřáby s velkou nosností a dosahem a jejich pronájem nabízíme firmám i jednotlivcům.