• Detail firmy

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.

Základní popis

Výroba kabelů, transformátorů a vinutých dílů. Nabídka CNC zpracování plechu, lakování, sítotisk, chromátování hliníku a odmašťování ultrazvukem.

Adresa

Špidrova 49
385 01 Vimperk

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26034441

Výrobky, činnosti

Kabely

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 452 109
Fax: +420 388 452 113
E-mail: obchod@RSDTS.rohde-schwarz.com
WWW: www.rohde-schwarz.com

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Kadeřábek - Prokurista

František Kukačka - Obchodní ředitel

Telefon: +420 388 452 458
Další firmy v oboru

Miloš Sichinger - ELEKTROSLUŽBA

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. V nabídce máme přes 8 400 položek elektroinstalačního materiálu všeho druhu, elektrospotřebičů a měřicích přístrojů, spojovacích kabelů pro TV/audio/video, apod. Domácí telefony a jejich montáže + prodej pro bytové jednotky i panelové domy. Vimperk, Prachatice.

K-DIGI s.r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potahových autofólií. Přímý dovoz belgických autofólií Grafiwrap. Výhradní dovoz autofólií VViViD vinyl pro Českou a Slovenskou republiku. Kompletní sortiment na jednom místě. Provádíme celopolepy, tónování skel. Zabýváme se prodejem zboží pro instalaci a provozování společných televizních antén, satelitních rozvodů, kabelových rozvodů, optiky atd.

IREL - Václav IROVSKÝ ELEKTRO

Jsme rodinná firma, která provádí elektromontážní práce v průmyslových objektech, elektroinstalace rodinných domků, stavby venkovního vedení NN, kabelové sítě NN, rozvody veřejného osvětlení, montáž hromosvodů. Naší činností je také provádění revizí elektrických zařízení, hromosvodů a elektrického nářadí a spotřebičů.