• Detail firmy

X barriers, s.r.o.

Základní popis

Technický servis pro kulturní, sportovní a společenské akce. Pronájem mobilního oplocení, mobilních zábran, nášlapných bariér, mobilních toalet, elektrocentrál, párty stanů, pódií, opadkových kontejnerů, mycích žlabů, konstrukcí na odpadkové koše.

Adresa

Opařany 210
391 61 Opařany

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26064774

Výrobky, činnosti

Mobilní toalety

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 200 258
Fax: +420 381 287 816
E-mail: info@xbarriers.cz
WWW: www.xbarriers.cz

Kontaktní osoba

Mgr František Švadlena - Jednatel

Pobočky

Richard Vejs
Bertholdovo náměstí 98
542 26 Horní Maršov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Rumpold 01 Vodňany, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní služby v oblasti odpadového hospodářství. Zaměřujeme se na svoz a likvidaci odpadů, odstraňujeme i nebezpečné a infekční odpady. Likvidujeme eternit, lepenku, asfalt. Nabízíme technická řešení, která 100% splňují všechny legislativní předpisy v dané oblasti a zároveň jsou pro klienta ekonomicky výhodná. Naše motto je: "Čistě a jistě".

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.