• Detail firmy

Rostislav Černý

Základní popis

Kácení ořez stromů. Těžba, výkup dřeva. Výroba, prodej - řezivo, palivové dříví. Stolařské práce, dřevostavby, pergoly, ploty, zahradní …

Adresa

Hlubčická 120
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13607596

Výrobky, činnosti

Kácení stromů

Kontaktní údaje

Telefon: dendro.krnov @at las .cz
Telefon: +420 554 613 581
Mobil: +420 608 712 200

Kontaktní osoba

Rostislav Černý - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

I-P-S-B investiční a provozní servis budov s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a prodej materiálu pro dřevostavby a dřevěné konstrukce. Dodáváem konstrukční hranoly GLT a KVH, lepené hranoly BSH, hoblované profily, peletky, bednící desky a mnoho dalšího.

MIKESKA JIŘÍ

Naše společnost již od roku 1998 zajišťuje pořez a prodej dřevin. Prodáváme kulatinu, stavební řezivo, prkna, fošny, latě, trámy, hoblované řezivo apod. Řezivo Vám dodáme přesně na míru dle Vašich požadavků. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného materiálu např. pro altány, pergoly, prolézačky či jiné dřevostavby.