• Detail firmy

Antonín Kosík - Neko

Základní popis

Kompletní úpravy interiérů, montáže slámokartonu a sádrovláknitých systémů Fermacell. Zednické práce a pokládka podlahových krytin.

Adresa

Nové náměstí 139
411 08 Štětí

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46029184

Výrobky, činnosti

Interiéry na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 811 340
E-mail: neko-steti@quick.cz

Kontaktní osoba

Antonín Kosík - Majitel

Další firmy v oboru

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.