• Detail firmy

Plzeňské instalace s.r.o.

Základní popis

Instalatérské a topenářské práce. Provádíme kompletní instalace - plyn včetně přípojek, voda včetně koupelny s obklady, topení z oceli, Cu-mědi.

Adresa

Samaritská 165/1
301 00 Doudlevce

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26348748

Výrobky, činnosti

Voda, topení, plyn - montáž

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 441 356
E-mail: plzenskeinstalacesro@seznam.cz
WWW: www.plzenskeinstalace.cz

Kontaktní osoba

Petr Lenc - Jednatel

Mobil: +420 737 239 761
Další firmy v oboru

PLZEŇSKÝ IKUS s.r.o.

Činnost naší firmy, působící v Plzni, je zaměřena na rekonstrukce koupelen a bytových jader. Dále poskytujeme služby v oblasti topení - voda - plyn - kanalizace - odpady. Zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce. Jsme malou firmou, která si zakládá na profesionalitě a spokojenosti svých zákazníků. Obraťte se na nás a my už se postaráme o to, aby Vaše domácnost byla plně funkční.

SANI - TOP - GAS s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti topení - voda - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáž tepelných čerpadel, automatických kotlů na pevná paliva včetně přestaveb, solárních kolektorů. Instalujeme podlahové topení. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize a záruční i pozáruční servis topných systémů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ZAMOS PLZEŇ v.o.s.

Zabýváme se svařováním hliníku, nerezu, železa i litiny. Provádíme drobné zámečnické práce, kovovýrobu na zakázku a frézování, rovněž realizujeme ohýbání plechů. Rádi Vám poskytneme více informací po kontaktu s námi.