• Detail firmy

Jana Průchová

Základní popis

Dodáváme průmyslové a jiné hadice, spojovací materiál, tvarovky mosaz a podlahovinu. Výroba a prodej hydraulických hadic a komponent.

Adresa

Pražská 604/105
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61306851
DIČ:  CZ6859191603

Výrobky, činnosti

Průmyslové hadice

Dodáváme průmyslové a jiné hadice, spojovací materiál, tvarovky mosaz a podlahovinu. Výroba a prodej hydraulických hadic a komponent.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 710 475
E-mail: hamax@hadice.com
WWW: www.hadice.com

Kontaktní osoba

Jana Průchová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

SKELDO s.r.o.

Specializujeme se na dodávání kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, smrštitelné trubky a smršťovací trubky, opravné manžety, smršťovací rozdělovací hlavy, smrštitené pásky, smrštitelné a nesmrštitelné kabelové příslušenství, lisovací a šroubové spojovače, kabelové nože a ořezávátka, stříhací a lisovací nářadí, stříhání DIN lišt a kabelových žlabů, trasovací kolečka, cupalové podložky aj.