• Detail firmy

Ivan Jelínek

Základní popis

zakázkového truhlářství se zaměřením na výrobu z masivu i deskových materiálů dle přání zákazníka a na opravy a rekonstrukce nábytku.

Adresa

Rumjancevova 470/25
460 01 Liberec I - Staré Město

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66097355

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Schodiště a zábradlí,Okna a dveře,Opravy a rekonstrukce,Nábytek,bytové doplňky,

Kontaktní údaje

Telefon: 481 022 329
Mobil: 776 885 772
Mobil: 722 652 506
E-mail: jelinek_ivan@volny.cz
WWW: www.volny.cz/jelinek_ivan/

Kontaktní osoba

Ivan Jelínek - Majitel

Další firmy v oboru

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.