• Detail firmy

C.A.R. LEŠENÍ s.r.o.

Základní popis

Montáž, demontáž a pronájem lešení. Nabízíme kompletní lešenářské práce a pronájem stavebních výtahů.

Adresa

Kunín 251
742 53 Kunín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26808081

Výrobky, činnosti

Montáž, demontáž a pronájem lešení.

Montáž, demontáž a pronájem lešení. Nabízíme kompletní lešenářské práce a pronájem stavebních výtahů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 830 547
Mobil: +420 603 844 840
E-mail: car.leseni@tiscali.cz
WWW: www.car-leseni.cz

Kontaktní osoba

Jan Pytel - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.