• Detail firmy

PILOUS spol. s r. o.

Základní popis

Dřevěné a korkové obaly, Rozvoj výrobní technologie PILOUS, Rekonstrukce a rozšíření výrobní haly firmy Pilous, Inovace interního informačního systému

Adresa

Loučeň 97
289 37 Loučeň

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47535709

Výrobky, činnosti

Dřevěné obaly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 248 805
Telefon: +420 325 585 200
Telefon: +420 737 647 523
Telefon: +420 325 585 209
E-mail: jiri.klimes-jr@pilous-obaly.cz
E-mail: info@pilous-obaly.cz
WWW: www.pilous-obaly.cz

Kontaktní osoba

Jiří Klimeš - Jednatel

Další firmy v oboru

Zakázkové truhlářství B + F + J + K

Zabýváme se výrobou dřevěného bytového a kancelářského nábytku na míru. Zhotovujeme dřevěná eurookna a vchodové dveře euro 68. Zakázkové truhlářství - dodání včetně dopravy a montáže realizujeme v regionech Vlašim, Benešov, Zruč nad Sázavou, Praha a okolí.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.