• Detail firmy

KAMENOSOCHAŘSTVÍ Petr Konečný

Základní popis

Provádíme veškeré kamenické práce: výroba a prodej pomníků, krbů, kuchyňské a koupelnové desky ze žuly, parapety. Dodáváme a řežeme žulu, velký výběr materiálu. Naše pomníky a náhrobky jsou chráněny průmyslovým vzorem. Opravy a zlacení nápisů.

Adresa

Žarošice 215
696 34 Žarošice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13678736
DIČ:  CZ6302271591
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Přírodní kámen

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 631 604
Mobil: +420 602 839 333
Fax: +420 518 631 604
E-mail: kamenosocharstvi.konecny@seznam.cz
WWW: www.kamenosocharstvikonecny.cz

Kontaktní osoba

Petr Konečný - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.