• Detail firmy

Filtrační technika, spol. s r.o

Základní popis

Návrh a dodávka zařízení na snižování emisí VOC, čištění odpadního vzduchu a odpadních plynů (lakovny, laminátovny, farmaceutický a chemický průmysl). Dodáváme adsorpční filtry (aktivní uhlí, zeolit), katalytické spalovny a termické spalovny

Adresa

Na pískách 1270/61
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25636120

Výrobky, činnosti

Filtrační technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 310 582
Mobil: +420 604 237 824

Kontaktní osoba

Ing. Michal Čermák - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vyčerpáme vše s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy čerpadel a čerpacích systémů od společnosti KSB. V našem sortimentu naleznete armatury, přírubové filtry, bazénová čerpadla, čerpadla do vrtu, kalová čerpadla, oběhová čerpadla, povrchová čerpadla a široké příslušenství. Umožňujeme také pronájem čerpadel a čerpacích systémů.

IRMANN CS, spol. s. r. o.

Úprava a čištění vody, vzduchu, povrchu těles pomocí UV záření. Vyrábíme zařízení pro úpravu vody, UV lampy, UV reaktory Desuva. Dezinfekce vody pitné, bazénové, užitkové, odpadní, demi(PW), teplé. UV desinfekce lahví (sklo i PET), uzávěrů a folií.

MAHLE Filter Systems s.r.o.

Dodáváme filtry na kapaliny, filtry pro strojírenství a fluid management, separátory, vzduchové filtry, filtry pro hydraulické a mazací okruhy a automatické filtry se zpětným proplachem. Díky našim produktům můžete filtrovat kapalné produkty, provozní kapaliny a vody v průmyslových procesech.