• Detail firmy

Harmonie Brno, s.r.o

Základní popis

Jsme český výrobce plastových oken a dveří (balkónové, posuvné a vchodové). Vyrábíme a montujeme plastová okna a dveře z německého pětikomorového, sedmikomorového a osmikomorového profilového systému ROPLASTO

Adresa

Tuřanka115
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26312913
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Plastová okna a dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 800 193 391
Mobil: +420 606 668 962
Fax: +420 545 231 060
E-mail: satarova@harmonie-brno.cz
WWW: www.harmonie-brno.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Zavoral - Jednatel

Telefon: +420 545 231 050
Další firmy v oboru

Rostislav Luža - Zámečnictví

Služby firmám formou výroby polotovarů i kompletních celků. Specializujeme se na CNC obrábění a CNC zpracování plechů, svařování dílů, navařování šroubů a matic, závitování a zahlubování otvorů. Provádíme kompletaci zakázek.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.