• Detail firmy

NORD SECURITY s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby bezpečnostní agentury. Nabízíme rekvalifikační kurzy na pozici strážný, ostrahu objektů, pořadatelské služby zaměřené na bezpečnost

Adresa

Vodní 1925/2
405 00 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48288861
DIČ:  CZ48288861
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  100

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní agentury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 511 264
Mobil: +420 602 434 127
E-mail: decin@nordsecurity.cz
WWW: www.nordsecurity.cz

Kontaktní osoba

Hana Švábová - Jednatel

Další firmy v oboru

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

HALSANG Sp. z o.o.

Nabízíme kompletní řadu systémů - od domácích řešení prostřednictvím průmyslového oplocení k plotu oblastech s velmi vysokými požadavky na zabezpečení, jako jsou věznice, jaderných elektráren, vojenských zařízení. Nabízíme velmi širokou škálu plotových bran oba posuvné a křídlové křídla.