• Detail firmy

ORFIDEUS - Stabrava Zdeněk

Základní popis

Zaměstnávání zdravotně postižených osob (osob se změněnou pracovní schopností).Kompletace,ruční řemeslná výroba,drobné práce... Náhradní plnění pro velké organizace. Výroba vánočních ozdob,bižuterie.

Adresa

Tovární 1332/1a
790 01 Jeseník

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15392431
DIČ:  CZ6408180207
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Náhradní plnění

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 650 892
E-mail: obchodni@orfideus.cz
WWW: www.orfideus.cz

Kontaktní osoba

Jana Němcová

Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

P. S. EMBROIDERY s. r. o.

Zabýváme se výrobou reklamních a klubových šál ve standardních i atypických rozměrech. Dodáváme pletené žakárové šály, pletené šály, tištěné šály, minišály, reklamní a klubové šály i bezešvé šály pro sublimační potisk. Nabízíme strojní vyšívání nejrůznějších nášivek i výrobu vlajek.

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.