• Detail firmy

DIJAS s.r.o.

Základní popis

Provádíme jádrové vrtání a řezání do železobetonu a zdiva diamantovou technikou. Řezání spárovou pilou, broušení betonu. Mechanické a chemické kotvení. Práce provádíme se stroji a technologii HILTI. Prodáváme profesionální nářadí a spotřební zboží.

Adresa

Ledařská 8
147 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27437507

Výrobky, činnosti

Broušení na zakázku

Provádíme jádrové vrtání a řezání do železobetonu a zdiva diamantovou technikou. Řezání spárovou pilou, broušení betonu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 512 580
Mobil: +420 602 250 295
E-mail: info@dijas.cz
WWW: www.dijas.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Lupač - Jednatel

Mobil: +420 603 740 106
Další firmy v oboru

AKTIA INTERNATIONAL a.s.

Prodáváme, montujeme i opravujeme průmyslové chlazení, klimatizaci, autoklimatizaci, chladírenské nářadí, chladničky, mrazničky, chladící pulty, chladicí vitríny, chladicí boxy, výrobníky ledu a sody nebo tepelná čerpadla. Zajišťujeme prodej izolací Aeroflex.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Mužík a syn, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výtahových šachet, jeřábových drah, vodních atrakcí a tobogánů, drobných zámečnických výrobků, zábradlí apod. Provádíme revitalizace panelových domů.