• Detail firmy

Mr. Poolman

Adresa

Volgogradská 202/16
460 07 Liberec IX - Janův Důl

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25435451

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

kompletní elektroinstalační práce,montáže,opravy,hromosvody,Revize,Zabezpeč. technika,solární energie - Photovoltaik ,Satelit + TV

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 856 694
E-mail: burda.elektro@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Burda - Jednatel

Mobil: 604 856 694

Julie Held - Jednatel

Jaromír Held - Jednatel

Další firmy v oboru

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

SLF s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zámečnické práce. Zabýváme se kovoobráběním a strojírenskou výrobou. Provádíme elektroinstalace - rozvody, instalace a opravy elektrických strojů, revize vyhrazených elektrických zařízení.