• Detail firmy

SQNet.cz, s.r.o.

Adresa

Horova 22
513 01 Semily

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27492176
DIČ:  CZ27492176

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 313 586
Mobil: +420 737 227 214
Mobil: +420 724 133 859
E-mail: info@sqnet.cz
WWW: sqnet.cz

Kontaktní osoba

Jan Žalský - Jednatel

Další firmy v oboru

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.