• Detail firmy

NOANO group s.r.o.

Základní popis

Prodej a montáž zimních zahrad, oken a dveří z profilů VEKA, DECEUNINCK A GEALAN vč. doplňků (žaluzie, sítě proti hmyzu, parapety atd). Realizace, demontáž, montáž, likvidace st.oken a zednické práce. Záruční a pozáruční servis samozřejmostí.

Adresa

U Obalovny 488
250 67 Klecany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27374921
DIČ:  CZ27374921
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  15
Roční obrat:  35000000

Výrobky, činnosti

Plastová okna, dveře a výklady

výroba, prodej a montáž

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 688 546
Telefon: +420 284 688 545
Fax: +420 266 311 828
E-mail: obchod@noano.cz
WWW: www.noano.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Novotný - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

Jindřich Čížek - ČIKO - kovozámečnictví

Zaměřujeme se na prodej dveřních a vratových systémů. Dodáváme garážová a vjezdová vrata, bránové pohony, závory a kování k branám. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou mříží, plotů a schodišť, a to jak exteriérových, tak i interiérových. Kontaktujte nás pro vypracování cenové nabídky.

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.