• Detail firmy

MP Trading, s.r.o.

Základní popis

Nabídka reklamních, grafických a tiskových služeb. Výroba pohlednic, vánočních přání, kalendářů. Návrhy a zpracování firemního loga.

Adresa

Nádražní 740/56
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25771337

Výrobky, činnosti

Nakladatelství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 323 629
Fax: +420 257 323 629
E-mail: mp-trading@volny.cz
WWW: www.mp-trading.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Sutnerová - Jednatel

p. Suttner - Jednatel

Mobil: +420 606 818 235
Další firmy v oboru

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.