• Detail firmy

Hotel Veselan

Základní popis

Nabízíme ubytování v 1 - 3 lůžkových pokojích - 95 míst na Slovácku. Tříhvězdičkový hotel má i část pro levné ubytování i dlouhodobé pro firmy. Místnosti na firemní a společenské akce, večírky i školení, v dosahu vinné sklepy, folklorní slavnosti.

Adresa

Nám. Míru 635
698 01 Veselí nad Moravou

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12143499
DIČ:  CZ25585029
Rok založení:  2006

Výrobky, činnosti

Hotelové ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 322 490
Telefon: +420 518 322 491
E-mail: recepceveselan@seznam.cz
WWW: www.hotelveselan.cz

Kontaktní osoba

Marie Miková - Jednatel

Mobil: 604 282 005

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.

HORSENSE CZ , s.r.o.

Pořádáme kurzy leadershipu s koňmi. Na těchto kurzech řešíme různé úkoly s koněm a následně pracujeme s prožitky prostřednictvím společného sdílení a diskuzí. Naše kurzy jsou vhodné pro kohokoliv, jsou odborně vedeny a na bezpečí při práci s koněm klademe vždy velký důraz. Dopřejte si silný zážitek a objevte nepoznané!