• Detail firmy

Richard Ulrych - Ubytování Privat

Základní popis

Nabízíme Vám komfortní ubytování v soukromí. Naše apartmá nabízejí ubytování pro 4 až 6 osob, obývací pokoj vybavený SAT-TV a lednicí, ložnici a koupelnu vybavenou sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem a WC.

Adresa

Chotyňská 177
460 01 Liberec XXXIII - Machnín

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49895141

Výrobky, činnosti

Ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 731 877
E-mail: rulrych@seznam.cz
WWW: www.ulrych.euroregin.cz

Kontaktní osoba

Richard Ulrych - Majitel

Mobil: 603 278 598

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.

Restauracja - Hotel „Gościna” Tadeusz Pietruszka

Náš hotel se nachází na státní silnici číslo 11. To má 1-, 2-, 3-person vysoký standard. Pořádáme školení a události. K dispozici jsou tři klimatizované jídelny: krb, banketní, konferenční místnost. V restauraci se postará o neopakovatelné prostředí pro přijetí. Chceme, aby naši hosté jsou spokojeni s našimi službami.