• Detail firmy

VITRA KONCEPT s. r. o.

Základní popis

Prodej designového a kancelářského nábytku.

Adresa

Křižíkova 34
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25737287
DIČ:  CZ 25737287
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  8
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Židle
Kancelářský nábytek
Švýcarský výrobce kancelářského nábytku a židlí

Přední výrobce designového nábytku a židlí do kanceláří, bytů i veřejných prostor. Nabízíme komplexní řešení, návrhy interiérů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 061 813
Fax: +420 266 712 754
E-mail: dana.slukova@vitra.com
WWW: www.vitra.com

Kontaktní osoba

Ing Jiří Zavadil - Jednatel

Ing Dana Sluková - Obchodní ředitel

Další firmy v oboru

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

REVYKO spol. s r.o.

Naší specializací je galerijní výstavnictví. Zajišťujeme výrobu výstavních a komerčních vitrín na zakázku. Rovněž nabízíme pronájem vitrín. Nabízíme kompletní zámečnické služby a výrobu uměleckého zámečnictví. Zabýváme se výrobou reklamních ploch. Dodáváme prosvětlené reklamní plochy - bannery. Jsme generálním dodavatelem informačního systému pro Dopravní podnik hl. města Prahy.

STUDIO OLGOJ CHORCHOJ

Zaměřujeme se na zpracování architektonických studií, urbanistických studií a řešení pro bytovou i nebytovou výstavbu. Zajišťujeme revitalizace bytových a rodinných domů, návrhy a design výstavních expozic, designové zpracování skla, komerční interiéry jako jsou kanceláře, galerie, restaurace, bary apod.