• Detail firmy

VITRA KONCEPT s. r. o.

Základní popis

Prodej designového a kancelářského nábytku.

Adresa

Křižíkova 34
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25737287
DIČ:  CZ 25737287
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  8
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Židle

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 061 813
Fax: +420 266 712 754
E-mail: dana.slukova@vitra.com
WWW: www.vitra.com

Kontaktní osoba

Ing Jiří Zavadil - Jednatel

Ing Dana Sluková - Obchodní ředitel

Další firmy v oboru

Tiles studio s.r.o.

Nabízíme maloobchodní a velkoobchodní prodej: obklady,dlažba,vany,sprchové kouty,sanitární keramika,doplňky do koupelen, stavební chemie, kovové a PVC lišty. Dále nabízíme grafické návrhy a 3D vizualizace koupelen a interiérů. Zajišťujeme pokládku vinylových podlah, dřevěných parket, špalíkové dlažby, realizací speciálních stěrek (designové do koupelen, na podlahy...) a prodejem designových tapet.

Zebří oko s.r.o.

Věnujeme se navrhování bytových interiérů a realizaci interiérů na klíč. Vyrábíme vestavěné skříně, nábytek do ložnice a obývacího pokoje, kuchyňské linky apod. Zajišťujeme prodej designového nábytku. Realizujeme výrobu plastových odlitků na zakázku, 3D CNC frézování, termoformování a nátěry deskových materiálů. Zajišťujeme poradenství v oblasti interiérového designu a zhotovujeme 3D vizualizace.

TRUHLÁŘSTVÍ Čergeť

TRUHLÁŘSTVÍ Čergeť zajišťuje výrobu kvalitního nábytku. Vyrábíme kuchyňské linky, bytový nábytek, kancelářský a zahradní nábytek, vybavení prodejen a salónů. Zabýváme se rovněž výrobou schodišť, zahradních domků, pergol, plotů apod. Fotogalerii realizací naleznete na našich internetových stránkách.