• Detail firmy

Cleverbee s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se distribucí a vývojem komplexních IT řešení se zaměřením na management informací, jejich integraci i procesní zpracování.

Adresa

Nádražní 56/740
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26206641
DIČ:  26206641
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Systémy zpracování dat

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 227 000
Fax: +420 226 227 099
E-mail: sales@cleverbee.com
WWW: www.cleverbee.com

Kontaktní osoba

Michal Štěpánek - Jednatel

Další firmy v oboru

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.