• Detail firmy

Mateko CZ, spol. s r.o.

Základní popis

Provozujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej, poradenství, dodávky v dohodnutém čase přímo na místo určení, slevy pro stálé zákazníky, technický servis, vzorková prodejna.

Adresa

Ostašovská 130
460 10 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25489267

Výrobky, činnosti

Vodoinstalační materiál

Podlahové topení,Polyethylen,Betony,Drenáže,Kotle ,Podlahové topení ,Měď, plast, izolace ,Topenářské armatury, ventily a fitinky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 300 610
Mobil: 721 059 041
Mobil: 721 248 479
E-mail: obchod@mateko.cz
WWW: www.mateko.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Šimon - Jednatel

Mobil: +420 728 136 026

Petr Šimon - Jednatel

Tomáš Veselouš - Jednatel

Další firmy v oboru

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.

SO STAVO

Zabýváme se litím anhydritových podlah a strojním omítáním. Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných a bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.