• Detail firmy

BQ Consulting, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zavádění systému managementu jakosti ISO 9001 a systému environmentálního managementu ISO 14001 a systému managementu BOZP OHSAS 18001.

Adresa

Na Obvodu 1098/41
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25874179

Výrobky, činnosti

Požární ochrana-prevence (komplexní služby)

Kontaktní údaje

Telefon: 596 706 366
Telefon: +420 596 761 370
Mobil: +420 602 537 779
E-mail: info@bqconsulting.cz
WWW: www.zavedeni-iso.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Miroslav Kawalec - Ředitel

Další firmy v oboru

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.