• Detail firmy

SCHIEDEL, s.r.o.

Základní popis

Komíny a komínové systémy na míru - naše společnost pro Vás komíny a jejich komponenty vyvíjí a testuje více než 65 let. Který jiný výrobce to o sobě může říci? Vsaďte na kvalitu, která pro Vás znamená jistotu i do budoucna.

Adresa

Horoušanská 286
250 81 Nehvizdy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25157922
DIČ:  CZ25157922
Rok založení:  1993
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Komínové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 999 077
Mobil: +420 602 241 651
Fax: +420 326 999 010
E-mail: josef.melc@schiedel.cz
WWW: www.schiedel.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vojtěch Policar - Předseda představenstva

Ing. Melč - Obchodní reprezentant

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PROFITALL spol. s r.o.

Hlavním těžištěm naší činnosti je výroba a montáž zařízení pro energetiku. Provádíme rekonstrukce zařízení pro stavebnictví a zabýváme se také strojírenskou výrobou a výrobou ocelových konstrukcí. Jsme výrobci a prodejci elegantních krbových kamen a krbových vložek.

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.