• Detail firmy

EURODOMY, s.r.o.

Základní popis

Komplexní řešení stavby domů pro rodinné bydlení. Nabízíme nízkoenergetické a pasívní domy, montované a zděné stavby, typové a individuální projekty. Provádíme realizaci stavby na klíč. Zajišťujeme financování stavby, individuální přístup.

Adresa

Moravní 8
696 01 Rohatec

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26917718
DIČ:  CZ26917718

Výrobky, činnosti

Stavební materiály

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 341 922
Fax: +420 518 359 188
E-mail: sasinek@eurodomy.cz
WWW: www.eurodomy.cz

Kontaktní osoba

Andrea Bábíčková - Jednatel

Další firmy v oboru

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

CORD - kabelové topné systémy, s.r.o.

Specializujeme se na elektrické podlahové topení, solární termické systémy, kabelové topné systémy a výškové práce. Zajišťujeme ochranu před zamrzáním okapů a žlabů, ochranu venkovních ploch před náledím a ochranu potrubí před zamrzáním. Záleží nám na Vaší spokojenosti, vyjdeme Vám vstříc. Kontaktujte nás. Těšíme se na Vás.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.