• Detail firmy

KLANER SYSTEMS, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej samopřísavných vákuových manipulátorů pro horizontální přemisťování plochých břemen s neprodyšnými povrchy.

Adresa

Bělá pod Pradědem-Adolfovice 3
790 01 Jeseník

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18492819

Výrobky, činnosti

Vakuové manipulátory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 584 402 386
Mobil: +420 603 840 632
E-mail: e.klaner@tiscali.cz
WWW: www.a-sun.biz/KLANER

Kontaktní osoba

Ing. Eduard Klaner - Majitel

Další firmy v oboru

SEAL - navijáky s.r.o.

Specializujeme se na prodej, montáž a servis navijáků. Dodáváme navijáky vyprošťovací, elektrické, hydraulické a lesnické, včetně příslušenství a náhradních dílů. Dále pak nabízíme manipulační mechanická zařízení či energetické a lesnické nástavby na traktory. Kompletní sortiment a technické parametry našich produktů naleznete na webových stránkách firmy.

NAVRÁTIL, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a výrobu pojezdových kol a koleček. Nabízíme výrobu a prodejem více než 4 000 druhů pojezdových kol o nosnosti od 20 do 12 000 kg. V naší nabídce si můžete vybrat mezi nábytkovými, odpruženými, těžkotonážními, teplovzdornými, přístrojovými a supertonážními koly nebo kola pro paletové vozíky. Vyrábíme také litinové kladky. Výroba dle specifických přání zákazníka.

TKK - HIG s.r.o.

Jsme výhradním dodavatelem upínacích systémů zn. EROWA pro Českou republiku a Slovensko. Dodáváme upínací prvky pro elektroerozivní obrábění a podávací pásy pro elektroerozivní hloubení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.