• Detail firmy

Josef Němeček

Základní popis

Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Provádění izolace plochých střech Carnafil. Montáž střešních oken Velux.

Adresa

Velké Hostěrádky 109
691 74 Velké Hoštěrádky

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43412670
DIČ:  CZ7101304089
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  7

Výrobky, činnosti

Klempířské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 419 725
Mobil: +420 608 705 600
E-mail: nemecek_josef@quick.cz
E-mail: englc.antonin@seznam.cz

Kontaktní osoba

Josef Němeček - Majitel

Další firmy v oboru

Polák nábytek

Zajišťujeme výrobu a prodejem kuchyní na zakázku, kuchyňských dvířek i atypického dřevěného nábytku. Zakoupíte u nás také zdravotní rošty a matrace. Truhlářům nabízíme široký sortiment truhlářských potřeb. Naleznete nás v Rousínově v okrese Vyškov.

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.

Tomáš Tresner - nábytek na míru

Vyrábíme dřevěný nábytek na míru. Součástí našich služeb je zaměření, výroba z kvalitních materiálů, dovoz hotového výrobku i jeho montáž na místě. Vestavěné skříně, postele, kuchyňské linky, ložnicový nábytek - na míru dle přání zákazníka. Pokládáme plovoucí podlahy v lokalitách Židlochovice, Brno a okolí.