• Detail firmy

Ekonomické informační systémy, s.r.o.

Základní popis

Tvorba a prodej komplexních podnikových informačních systémů z oblasti účetnictví, evidence majetku a skladového hospodářství.

Adresa

Holandská 874/8
639 00 Brno - Štýřice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26228874
  • Služby

Výrobky, činnosti

Informační systémy

Tvorba a prodej komplexních podnikových informačních systémů z oblasti účetnictví, evidence majetku a skladového hospodářství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 451 649
Mobil: +420 603 576 506
Fax: +420 546 451 649
E-mail: info@ekopraktik.cz
WWW: www.ekopraktik.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiřina Závišková - Prokurista

Mobil: +420 602 757 732

Doc.Ing. PAVEL LEGÁT, CSc. - Jednatel

Mobil: +420 603 468 995
Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.