• Detail firmy

Fremenit, spol. s r.o.

Základní popis

Montáže, opravy, rekonstrukce, servis: -vyhrazená tlaková zařízení v elektrárnách (elektrárna, elektrárny), teplárnách (teplárna, teplárny), kotelnách (kotelna, kotelny) výměníkových stanicích (výměníkové, výměníková stanice) -potrubní rozvody

Adresa

U Elektrárny 1
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60721081
DIČ:  CZ60721081
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Tlakové nádoby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 300 459
Mobil: +420 777 303 933
Fax: +420 518 300 457
E-mail: fmt@fremenit.cz
WWW: www.fremenit.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Vodica - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

Karel Boček - zámečnictví, pasířství

Zabýváme se zámečnickou výrobou a pasířstvím. Vyrábíme zábradlí, schodiště, litinové podstavce, interiérové prvky apod. Provádíme svařování a v kooperaci povrchové úpravy. Nabízíme sériovou výrobu.