• Detail firmy

KAFIstav s.r.o.

Základní popis

Nabídka komplexních prací ve stavebnictví.

Adresa

Revoluční 604/44
682 01 Dědice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26919923
DIČ:  CZ26919923
Rok založení:  2004

Výrobky, činnosti

Obklady a dlažby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 170 875
E-mail: kafistav@seznam.cz
WWW: kafi.wz.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Čtvrtníček - Jednatel

Další firmy v oboru

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.