• Detail firmy

Bestra - Marek Belanec

Základní popis

Prodej interiérových a exteriérových žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu a další stínicí techniky. Montáž, opravy a čištění, prodej náhradních dílů.

Adresa

Nevanova 1076/29
163 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86625438

Výrobky, činnosti

Stínicí technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 139 938
Mobil: +420 608 909 603
Fax: +420 272 048 833
E-mail: bestra@bestra.cz
WWW: www.bestra.cz

Kontaktní osoba

Marek Belanec - Majitel

Další firmy v oboru

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.

LUKTO STÍNÍCÍ TECHNIKA

Zabýváme se výrobou, dodáním a montáží interiérových horizontálních i vertikálních žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu do oken i dveří. Zajišťujeme opravy žaluzií a prodej náhradních dílů.