• Detail firmy

ZDENĚK HRADILÁK-JASAN-zahradnické služby

Základní popis

Nabídka projektování, realizací a údržby zahrad. Provádění střešních zahrad, jezírek, ošetřování stromů, rizikového kácení a odvozu odpadu.

Adresa

Markétská 1/28
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48130371

Výrobky, činnosti

Návrhy zahrad, parků, firemní zeleně

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 229 908
Fax: +420 233 351 566
E-mail: hradilak@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Hradilák - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Likvidace odpadů Janovský a syn

Specializujeme se na likvidace odpadů a černých skládek. Zabezpečujeme pronájem kontejnerů pro likvidaci odpadů a dovoz nejrůznějšího stavebního materiálu. Provozujeme svozový dvůr na Praze 4. Zaměřujeme se také na úklid černých skládek a jsme schopni zajistit i následné zahradnické práce pro regeneraci místa.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.